• Data wydarzenia:
Termin zgłaszania propozycji w konkursie fotograficznym "Dzierzkowice w obiektywie" minął we wtorek 30 czerwca, ale szanse na udział w tej rywalizacji i zdobycie nagród nie zostały stracone. Organizatorzy z miejscowego ośrodka kultury postanowili dać uczestnikom więcej czasu na przesyłanie prac i ustalić nowy termin na 15 lipca.

Część propozycji już do nas wpłynęła, ale otrzymujemy głosy, że może być ich więcej. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom dajemy zainteresowanym dodatkowe dwa tygodnie - mówią autorzy pomysłu z Gminnego Ośrodka Kultury w Dzierzkowicach. Ich celem jest połączenie pasji fotograficznej z promocją małej ojczyzny. Utrwalone w kadrze walory przyrodnicze, krajobrazowe czy kulturalne mogą zgłaszać autorzy zainteresowani fotografowaniem, ale nie zajmujący się tym zawodowo. Każdy może zaproponować maksymalnie trzy zdjęcia, wykonane na terenie gminy Dzierzkowice, które mogą być poddane technicznej korekcie graficznej, ale nie mogą być fotomontażem.

Propozycje należy zgłaszać w formie plików cyfrowych lub odbitek wydrukowanych na papierze fotograficznym. Prace przygotowane w formie papierowej trzeba dostarczyć osobiście lub wysłać pocztą na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach, Terpentyna 183A, 23 - 251 Dzierzkowice. Propozycje w formie plików cyfrowych organizatorzy przyjmują tą samą drogą, jeśli są zapisane na płycie CD albo za pomocą poczty elektronicznej pod adresem: gok.dzierzkowice@op.pl. Jury oceni oddzielnie prace wykonane przez dzieci i młodzież oraz dorosłych autorów, a wyniki ogłosi 20 lipca. Autorzy najciekawszych fotografii otrzymają nagrody rzeczowe, a prace laureatów zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie w ośrodku kultury. Pełny regulamin konkursu jest dostępny na profilu GOK w Dzierzkowicach na Facebook'u. Więcej na:http://ias24.eu