• Data wydarzenia:
Trwają zapisy dzieci i młodzieży na wakacyjne warsztaty artystyczne w Gminnym Ośrodku Kultury w Dzierzkowicach. Zajęcia odbędą się w poniedziałek 19 sierpnia o 10.00, ale lista chętnych jeszcze nie jest zamknięta. Podobnie jak przed rokiem spotkania będą mieć międzynarodowy charakter, a jednym z prowadzących będzie Ferenc Fazekas z Węgier, który wprowadzi słuchaczy w tajniki garncarstwa.

Oprócz niego, pod okiem Romana Prószyńskiego z Terpentyny uczestnicy zajęć będą się zajmować wycinanką, a ci o zdolnościach typowo plastycznych będą pracować z Małgorzatą Dudek, która prowadzi stałe zajęcia w GOK w Dzierzkowicach. Poniedziałkowa propozycja jest skierowana nie tylko do dzieci, które na co dzień rozwijają swoje pasje w ośrodku kultury, ale również innych chętnych w wieku od 7 do 13 lat.

Zajęcia są bezpłatne a zapisywać się na nie można nawet w poniedziałek do 10.00. Na razie na liście chętnych mamy prawie 30 pozycji, ale w ubiegłym roku frekwencja była ponad dwukrotnie wyższa. Nie zamierzamy bić rekordów, ale wydaje się, że ten wynik można powtórzyć - liczy dyrektor GOK w Dzierzkowicach Tomasz Wyka. Zainteresowani mogą się zgłaszać w tej sprawie osobiście do ośrodka kultury albo zapisywać telefonicznie pod numerem: 81 822 10 66. Więc na:http://ias24.eu