• Data wydarzenia:
Pokaz mody dla Marzanny, konkurs na plakat z klasowym logo i zawody sportowe, a za najlepsze efekty - dni bez jedynek. Tak pierwszy dzień wiosny świętowali uczniowie Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie w gminie Dzierzkowice.Czwartek 21 marca okazał się w szkole dniem wesołym, pełnym adrenaliny i wielu emocji. Dostarczały ich klasowe drużyny, które brały udział w konkursie plakatów o tematyce wiosennej z logo klasy, przygotowały taniec na powitanie wiosny i pokaz mody dla Marzanny, a także rywalizowały w zawodach sprawnościowych.

Podczas turnieju sportowego były m.in.: przeciąganie liny, kręcenie hula-hop, tor przeszkód, skakanka, wyścig kangurów i konkurs "Jeden z dziesięciu".

Nad prawidłowym wykonaniem poszczególnych zadań i przestrzeganiem zasady fair play czuwali członkowie szkolnej komisji, którzy zadecydowali, że pierwsze miejsce należy się klasie Vb, na drugie zasłużyła VIa, zaś na trzecie - Va. W nagrodę zwycięzcy wywalczyli trzy dni bez jedynek, wicemistrzowie - dwa, a drużyna która zajęła trzecia pozycję - jeden dzień bez jedynek. Więcej na:http://ias24.eu