• Data wydarzenia:
Zmiana na stanowisku kierownika Urzędu Stanu Cywilnego w Dzierzkowicach. Danuta Chmiel, która pracowała w urzędzie gminy od 1978 roku, przeszła na emeryturę, a jej miejsce zajęła Magdalena Jakubczak.Podczas pożegnalnego spotkania, które odbyło się w piątek 6 kwietnia w Gminnym Ośrodku Kultury w Dzierzkowicach, Danuta Chmiel odbierała podziękowania, gratulacje i życzenia zasłużonego odpoczynku.

W rozmowie z Informacyjną Agencją Samorządową przyznała, że po przejściu na emeryturę chce się poświęcić rodzinie i pracy w swoim ogródku, gdzie szczególnie wiosną nie będzie narzekać na brak zajęcia.

Danuta Chmiel niemalże całą swoją karierę zawodową, z roczną przerwą na pracę w Puławach, związała z Urzędem Gminy w Dzierzkowicach. Najpierw pracowała w służbie rolnej, potem zajmowała się księgowością podatkową, a ostatnie lata spędziła na stanowisku kierownika USC. Teraz zastąpiła ją Magdalena Jakubczak, która pracuje w urzędzie od 11 lat. Ostatnio jako inspektor do spraw administracyjno-organizacyjnych. Obowiązki kierownika USC przejęła oficjalnie 30 marca. Więcej na:http://ias24.eu