• Data wydarzenia:
Artyści, skupieni wokół Gminnego Ośrodka Kultury w Dzierzkowicach przygotowują się do obchodów Dnia Kobiet. Uroczysty koncert odbędzie się w niedzielę 11 marca w Zespole Placówek Oświatowych w Terpentynie i podobnie jak w poprzednich latach będzie nie tylko okazją do złożenia paniom życzeń, ale również promocji lokalnych wykonawców.Specjalny repertuar na ten dzień przygotowują dziecięce i młodzieżowe zespoły taneczne, dziewczęca grupa Smile Ladies Crew, Klub Seniora, trio "Małe Bajoro", artyści z ZPO w Terpentynie oraz solistki Izabela Chmiel, Weronika Grudzińska i Karina Gołoś.

Oprócz muzycznych prezentów będą życzenia, słodkie upominki i kwiaty od przedstawicieli gminnych władz samorządowych, a świętowanie zakończy spotkanie integracyjne w remizie miejscowej OSP przy kawie i ciastach, przygotowanych przez pracowników kół gospodyń wiejskich, urzędu gminy i ośrodka kultury.

Takie wspólne obchody Dnia Kobiet w gminie Dzierzkowice odbędą się po raz czwarty. Ich organizatorami są wójt, Rada Gminy i GOK w Dzierzkowicach oraz Zespół Placówek Oświatowych w Terpentynie.