• Data wydarzenia:
Za niewiele ponad dwa miesiące droga w Dzierzkowicach Woli zostanie wyremontowana. Wykonawca robót jest już wybrany, a termin zakończenia prac wyznaczony na połowę października.
 

Jest to wspólna inwestycja samorządu i Nadleśnictwa Kraśnik. Prace będą prowadzone na odcinku o długości prawie 900 metrów i będą kosztować ponad 197 tysięcy złotych, z czego 75 tysięcy przekaże nadleśnictwo. Jeszcze w tym miesiącu drogowcy zakończą podobne inwestycje na innych drogach w gminie Dzierzkowice. 

Nowe, asfaltowe nawierzchnie są wykładane na trasach szutrowych m.in. w miejscowościach Dzierzkowice-Góry, Ludmiłówka, Dzierzkowice-Zastawie, Sosnowa Wola, Wyżnianka Kolonia i Dzierzkowice-Podwody w okolicy Suchodół. - Część prac już została wykonana, a pozostałe są realizowane zgodnie a harmonogramem i termin ich zakończenia wyznaczony na 31 sierpnia nie jest zagrożony - mówi sekretarz gminy Dzierzkowice Tomasz Ośka. Dzięki tym inwestycjom sieć dobrych dróg w gminie zwiększy się o prawie 3,5 kilometra. (fot. UG Dzierzkowice)
Więcej na:http://ias24.eu