• Data wydarzenia:
Izabela Chmiel z Gminnego Ośrodka Kultury w Dzierzkowicach została laureatką Powiatowego Przeglądu Talentów "Juvenes Artifex". Podczas imprezy, która odbyła się w środę 13 kwietnia w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku, wokalistka z Dzierzkowic zajęła drugie miejsce. Izabela Chmiel ujęła jurorów wykonaniem piosenki ""Writing's on the wall". Lepiej jury oceniło tylko Oliwię Kuśmierz z Zespołu Szkół nr 1 w Kraśniku, a trzecie miejsce zajęli Ilona Kurdziel i Rafał Pop z ZS 3 w Kraśniku.

W przeglądzie powiatowym GOK w Dzierzkowicach miał wśród wokalistów i muzyków większą reprezentację. Alicja Płecha zaśpiewała piosenkę "Someone like you", Jagoda Wilk - grała na keyboardzie i wykonała utwór "Rozkwitały pąki białych róż", a Dariusz Wójtowicz zagrał na trąbce "Barkę".

W kategorii instrumentalistów triumfowali przedstawiciele szkół w Skorczycach i Kraśniku. Pierwsze miejsce zajęła Anita Dec, a drugie Karolina Krzemińska z ZS w Skorczycach, natomiast trzecią nagrodę jurorzy przyznali Wojciechowi Wdowiakowi z ZS 3 i zespołowi "Madewood" z ZS 1 w Kraśniku.

W tegorocznej edycji kraśnickiego przeglądu talentów wzięło udział 17 uczestników. Najlepsi otrzymali statuetki, a wszyscy odebrali dyplomy i upominki ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Kraśniku.(fot. GOK w Dzierzkowicach)
Więcja na:http://ias24.eu