• Data wydarzenia:
Mieszkańcy gminy Dzierzkowice korzystając z karnawału organizują kolejne imprezy, na których mogą się wspólnie pobawić. W sobotę 30 stycznia w miejscowym ośrodku kultury wzięli udział w pierwszym Balu Kobiet. To drugi taki bal w ostatnim czasie. W połowie stycznia, także na pierwszej imprezie, spotkali się seniorzy. - Podobnie jak wtedy, również w miniony weekend frekwencja przerosła nasze oczekiwania. Na parkiecie królowały panie, a nieliczne męskie grono uzupełnili przedstawiciele władz samorządowych - podsumowują pracownicy Gminnego Ośrodka Kultury w Dzierzkowicach.

Na propozycję wójta, rady gminy i ośrodka kultury odpowiedziało około 150 osób, które bawiły się w rytm przebojów, wykonywanych przez zespół "Casperband". Grupa, w której występuje instruktor muzyki GOK w Dzierzkowicach Mirosław Kasperski, zagrała dobrze znane i bardzo popularne przeboje sprzed lat oraz współczesne utwory. Panie bawiły się, m.in. przy piosenkach zespołów Czerwone Gitary, Dżem i Wilki oraz w rytm dynamicznych hitów disco polo.

Zabawa trwała do białego rana, a jej uczestnicy bawili się tak znakomicie, że od razu umówili się na kolejne takie spotkanie, za rok.

Wśród gości byli wójt Marcin Gąsiorowski, wicestarosta kraśnicki Mariusz Socha, dyrektor szpitala w Kraśniku Marek Kłos, sekretarz gminy Tomasz Ośka i dyrektor GOK w Dzierzkowicach Tomasz Wyka.

Więcej na:http://ias24.eu