• Data wydarzenia:
Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym "Urokliwe zakątki Dzierzkowic". Jego rozstrzygnięcie ma się odbyć podczas obchodów Dni Dzierzkowic, ale propozycje można zgłaszać już teraz.

Każdy z uczestników może zgłosić maksymalnie trzy zdjęcia, wykonane na terenie gminy. - Mogą się na nich znaleźć obiekty architektoniczne, pejzaże, ludzie, wydarzenia, albo inne elementy, charakterystyczne dla tych okolic. Technika wykonania fotografii jest nieograniczona, podobnie jak zasięg konkursu - mówi jego organizatorzy. Zdjęcia mogą nadsyłać zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści, także spoza gminy Dzierzkowice, a prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych - dzieci i młodzieży oraz dorosłych.

Propozycje wraz danymi osobowymi autora, a w przypadku osób niepełnoletnich także opiekuna, należy przesłać na adres: Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach, Terpentyna 183A, 23-251 Dzierzkowice z dopiskiem: konkurs fotograficzny "Urokliwe zakątki Dzierzkowic". Termin nadsyłania zdjęć upływa 27 maja, a te najlepsze zostaną wybrane w czerwcu 2016 roku.