• Data wydarzenia:

Dotacje z nowej perspektywy Unii Europejskiej będą dostępne dla różnych grup odbiorców, od rolników przez samorządy i przedsiębiorców, po stowarzyszenia i organizacji pozarządowe. Mieszkańcy gminy Dzierzkowice w tym tygodniu będą mogli na miejscu dowiedzieć się jak z nich skorzystać.

 

W czwartek 29 października specjaliści od funduszy unijnych przyjadą do urzędu gminy, gdzie będzie czynny tak zwany Mobilny Punkt Informacyjny. Konsultanci Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego będą do dyspozycji od 8.00 do 11.00.

 

Eksperci będą przekazywać informacje, dotyczące zarówno możliwości ubiegania się o dofinansowanie z funduszy europejskich, jak również zasad sprawnej realizacji i rozliczania projektów. Pomogą, m.in. określić z jakiego programu można skorzystać, by zrealizować konkretny pomysł, a także poinformują o warunkach, kryteriach i procedurach przyznawania środków oraz kolejnych etapach starania się o dofinansowanie. Wszystkie usługi świadczone w Mobilnym Punkcie Informacyjnym są bezpłatne.

Wiecej na:http://ias24.eu