• Data wydarzenia:

Zaproszenie na Forum Gospodarcze w Kraśniku

Starosta Kraśnicki Andrzej Maj zaprasza na Forum Gospodarcze pn. „Lokalna mikro i mała przedsiębiorczość filarem kraśnickiej gospodarki i rynku pracy”.

Forum odbędzie się 9 października
w Obiekcie Zespołu Szkół nr 3 w Kraśniku, ul. Słowackiego 7.

 

Forum Gospodarcze to cykl merytorycznych prelekcji i paneli eksperckich skupiających się na najistotniejszych aspektach rozwoju społeczno-gospodarczego regionu. Forum ma na celu budowanie platformy wymiany informacji i opinii między praktykami biznesu oraz przedstawicielami świata nauki, polityki i samorządowcami.

 

Jedna z większych imprez ekonomiczno-biznesowych w województwie lubelskim, skupi się tym razem na mikro i małych przedsiębiorcach, którzy według lokalnych samorządowców stanowią o sile tutejszej gospodarki.

 

Będzie to już III edycja tego wydarzenia, gdzie w gremium fachowców prowadzone są rozmowy  na temat rozwoju gospodarczego Lubelszczyzny. Grono ekspertów intensywnie poszukuje rozwiązań i inspiracji do działań, które będą wsparciem dla rozwoju przedsiębiorczości, nowych inwestycji i stworzenia nowych miejsc pracy.

 

Swój udział jako prelegenci zapowiedzieli m.in. były doradca Prezydenta RP prof. Witold Orłowski, ekonomista Marek Zuber, europoseł Krzysztof Hetman oraz przedstawiciel Ministerstwa Gospodarki.

 

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego, Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego oraz Posła do Parlamentu Europejskiego Krzysztofa Hetmana.

 

 

Udział w Forum jest BEZPŁATNY. Uprzejmie prosimy o potwierdzenie uczestnictwa do 7 października 2015 r. pod nr telefonu (81) 458 10 86, 509 920 534, lub drogą elektroniczną na adres e-mail: forumgospodarcze@powiatkrasnicki.pl

Istnieje możliwość wystawienia bezpłatnego stoiska firmowego

 

 

Więcej informacji:

Łukasz Koziarz

Starostwo Powiatowe w Kraśniku

tel: (81) 458 10 86, 509 920 534

przedsiebiorcy@powiatkrasnicki.pl