• 26 wrzesień 2019 00:00
W Gminnym Ośrodku Kultury w Dzierzkowicach rozpoczął się cykl powakacyjnych zajęć tanecznych. Na razie najbardziej aktywni są najmłodsi tancerze, ale lista uczestników nie jest zamknięta.Nowi kandydaci, szczególnie chłopcy, są mile widziani. Oprócz najmłodszej grupy autorzy pomysłu liczą, ze zbierze się ekipa starszych dzieci, a swoja ofertę kierują do osób w wieku od 5 do 13 lat.

Na pierwszych zajęciach z tańca nowoczesnego we wtorek 24 września pojawiło się 14 dzieci, w tym jeden tancerz, które od razu zabrały się do pracy z Agatą Zacharską. To ona prowadzi także pozostałe grupy taneczne, z którymi w nowym sezonie będzie pracować dwa razy w tygodniu.

Zajęcia najmłodszych i nieco starszych dzieci będą się odbywać we wtorki o 13.30 i około 14.30. Oprócz tego w piątki będą organizowane spotkania starszych dziewcząt z zespołu tanecznego "Freaky Moves".

Wszystkie zajęcia są bezpłatne, a zainteresowani tą ofertą mogą przyjść na jedno ze spotkań albo uzyskać dodatkowe informacje w GOK w Dzierzkowicach osobiście lub telefonicznie pod numerem: 81 822 10 66. Więcej na:http://ias24.eu