Aktualności Zapisy przedszkolaków rozpoczęte
  • 05 luty 2021 11:47

Rodzice dzieci z gminy Dzierzkowice mogą już składać wnioski o przyjęcie swoich pociech do Przedszkola Gminnego w Terpentynie i Punktu Przedszkolnego w Dzierzkowicach-Woli na nowy rok szkolny. Niezbędne dokumenty, które można pobrać osobiście albo z internetu, trzeba je złożyć do 19 lutego.

Obydwie placówki zapewniają opiekę dzieciom w wieku od 2,5 roku do 6 lat. Przedszkole Gminne w Terpentynie dysponuje ponad 90 miejscami, a punkt w Dzierzkowicach-Woli około 15. Pierwsza z placówek jest czynna od 6.30 do 16.30, a druga od 8.00 do 13.30. W tym czasie dzieci mają zapewnioną nie tylko opiekę profesjonalnej kadry, ale również bogatą ofertę zajęć, rozwijających ich zdolności i zainteresowania.

Pierwszeństwo podczas rekrutacji mają maluchy z gminy Dzierzkowice, ale o przyjęcie swoich dzieci mogą się starać również rodzice z sąsiednich gmin. Dokumenty rekrutacyjne można pobrać ze strony: http://zpo-terpentyna.pl/dla-rodzicow/ lub z "dyżurki", a po wypełnieniu wrzucić do skrzynki podawczej, która znajduje się przy wejściu. Dodatkowe informacje są dostępne także telefonicznie pod numerem: 81 822 10 02.