Aktualności Są miejsca na warsztatach w LOWE
  • 20 październik 2021 08:48

Zajęcia sportowe i florystyczne to najnowsze propozycje dla mieszkańców gminy Dzierzkowice, przygotowane przez Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji (LOWE). Pierwsze spotkania już się odbyły, ale listy uczestników są otwarte. Ze wszystkich propozycji można korzystać za darmo.Zajęcia fitness odbywają się w poniedziałki o 18.00 i czwartki o 20.00 w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Terpentynie. Z kolei warsztaty florystyczne są organizowane przeważnie w świetlicach wiejskich i ośrodku kultury. Najbliższe odbędą się w sobotę 23 października o 16.00 w Gminnym Ośrodku Kultury w Dzierzkowicach.

W ramach LOWE kończą się już zajęcia z udzielania pierwszej pomocy, a wcześniej mieszkańcy gminy brali udział także w zajęciach komputerowych, kulinarnych i z języka angielskiego.

Osoby zainteresowane udziałem w zajęciach sportowych i florystycznych mogą przyjść na jedno z najbliższych spotkań albo zapisać się telefonicznie pod numerami: 81 822 13 03 i 604 126 577.

Projekt pod nazwą "Lokalny Ośrodek Wiedzy i Edukacji drogą do nabycia wiedzy dla dorosłych mieszkańców gminy Dzierzkowice" jest w całości finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego we współpracy z Fundacją OIC Poland w Lublinie. Więcej na:http://ias24.eu