• 09 marzec 2020 00:00
Rodzice dzieci z gminy Dzierzkowice mogą już składać wnioski o przyjęcie swoich pociech do Przedszkola Gminnego w Terpentynie na nowy rok szkolny. Niezbędne dokumenty można pobrać w przedszkolu, Zespole Placówek Oświatowych w Terpentynie lub ze strony internetowej, i po wypełnieniu złożyć do 20 marca. Placówka, która działa od października 2018 roku, zapewnia opiekę dzieciom w wieku od 2,5 do 6 lat.

Mamy cztery sale dydaktyczne, które mogą pomieścić do 25 dzieci, bogatą ofertę zajęć, rozwijających zdolności i zainteresowania najmłodszych, nowoczesną bazę i wykwalifikowaną kadrę. Oferujemy m.in. wczesne wspomaganie rozwoju dziecka, język angielski, terapię logopedyczną, rytmikę i religię - wylicza dyrektor ZPO w Terpentynie Anna Kazanowska. Dzieci mogą przebywać w przedszkolu od 6.30 do 16.30, mają całodzienne wyżywienie, a paletę usług placówki dopełniają spektakle i wizyty gości oraz wyjazdy do kina, gospodarstw agroturystycznych i w wiele innych, ciekawych miejsc.

Wśród dzieci, które uczęszczają do przedszkola, największą liczbę stanowią maluchy z gminy Dzierzkowice, które mają pierwszeństwo podczas rekrutacji, ale o przyjęcie swoich dzieci mogą się starać również rodzice z sąsiednich gmin. Szczegółowe informacje na temat rekrutacji można uzyskać osobiście w przedszkolu i ZPO w Terpentynie, telefonicznie pod numerem: 81 822 10 02 albo znaleźć na stronie: www.zpo-terpentyna.pl. Więcej na:http://ias24.eu