Aktualności Nowy sezon w ośrodku kultury
  • 14 wrzesień 2022 14:36

Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach kończy zapisy chętnych na zajęcia w nowym sezonie artystycznym. W ofercie są zarówno lekcje, które cieszyły się zainteresowaniem w poprzednich latach, jak i nowe propozycje oraz nowi prowadzący.

Rodzice, którzy chcą, by ich pociechy rozwijały swoje artystyczne pasje, mogą składać deklaracje do najbliższego piątku, a pierwsze spotkania odbędą się w przyszłym tygodniu.

Zajęcia wokalne oraz naukę gry na gitarze basowej i klasycznej będzie prowadzić Dariusz Bochniak. Młodzi perkusiści będą korzystać z wiedzy i doświadczenia Grzegorza Michałowskiego, a plastycy z klas 0 - IV będą pracować z Iwoną Bis. W ofercie na nowy sezon są również zajęcia taneczne z Agatą Adamczyk i akrobatyka, której będzie uczyć Daria Just.

Chętni mogą się zapisywać jeszcze w środę 14 i czwartek 15 września nawet do 20.00, a termin składania deklaracji przez rodziców upływa o 15.00 w piątek 16 września. Organizatorzy zajęć podkreślają, że liczba miejsc jest ograniczona, dopisywanie do grup w trakcie sezonu nie będzie możliwe, a wszelkie zmiany w samych grupach będą możliwe do końca września.
 

Wszystkie lekcje w tym miesiącu są bezpłatne, by rodzice, dzieci i sami zainteresowani mieli czas na podjęcie ostatecznych decyzji co do udziału w zajęciach. Dodatkowe informacje można uzyskać osobiście w siedzibie ośrodka kultury lub telefonicznie pod numerem: 81 822 10 66, albo znaleźć na profilu placówki na Facebooku.
GOK w Dzierzkowicach przygotowuje również ofertę dla dorosłych. Szczegóły zostaną ogłoszone w najbliższych dniach, a pierwsze spotkania są planowane na październik.