Aktualności Noc pod gwiazdami
  • 11 sierpień 2023 08:09

Zespół "Piękni i Młodzi" z Dawidem Narożnym i tegorocznym wakacyjnym przebojem "Ona działa na mnie jak" oraz "Maskotki" z dziecięcym hitem "Ja gram na gitarze" wystąpią w najbliższą niedzielę w Dzierzkowicach-Rynku. 13 sierpnia odbędzie się "Dzierzkowicka noc pod gwiazdami", połączona z promocją lokalnych artystów.

Swoimi zdolnościami scenicznymi będzie miała okazję popisać się uczestniczka telewizyjnego programu "Szansa na sukces" Julia Kurdziel, a także zespoły "Na Żywo Band", "Wesoła Gromada" i "Akro-Just" z Dzierzkowic.

Występom będzie towarzyszyć wiele atrakcji, m.in. Euro Bungee i zabawy dla najmłodszych, a o pełne smacznych potraw stoiska gastronomiczne zadbają miejscowe koła gospodyń wiejskich.

Uczestnicy niedzielnej imprezy będą mogli również wesprzeć Wojtka Jarzynę z Dzierzkowic. 11-letni chłopiec cierpi na Zespół Dandy'ego Walkera, który objawia się wodogłowiem, nieprawidłowym napięciem mięśniowym i oczopląsem. Leczenie i rehabilitacja przynoszą efekty, ale muszą być kontynuowane, a ich koszty przekraczają możliwości finansowe rodziny.

Pomóc Wojtkowi może każdy. Dowolne datki można wpłacać na konto Fundacji Espero "Nadzieja dla Dzieci" o numerze: 75 1020 1042 0000 8102 0453 3352. W tytule wpłaty należy wpisać "Darowizna Wojciech Jarzyna".

Na noc pod gwiazdami zapraszają wójt Marcin Gąsiorowski i Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach.
(fot. GOK w Dzierzkowicach)