Aktualności Kto chce zostać rachmistrzem?
  • 02 luty 2021 12:51

Rozpoczął się nabór kandydatów na rachmistrzów w tegorocznym Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań. Zainteresowani mogą się zgłaszać przez kilka najbliższych dni, a ci, którzy chcą pracować w gminie Dzierzkowice, mogą uzyskać dodatkowe informacje w miejscowym urzędzie.

Kandydat na rachmistrza musi być osobą pełnoletnią, mieć co najmniej średnie wykształcenie i poświadczyć, że nie był karany za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe. Formularz zgłoszeniowy i inne dokumenty potrzebne podczas rekrutacji są dostępne na stronie internetowej gminy.

Po wypełnieniu można je dostarczyć osobiście, mailowo na adres: urzadgminy@dzierzkowice.pl, za pośrednictwem platformy ePUAP albo tradycyjną poczta lub kurierem. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie: www.dzierzkowice.pl, w Gminnym Biurze Spisowym, które ma siedzibę w urzędzie gminy albo telefonicznie pod numerem 81 822 12 97, bądź mailowo pod adresami ewidencjaludnosci@dzierzkowice.pl i urzadgminy@dzierzkowice.pl