Aktualności Konkurs na ekologiczny stroik bożonarodzeniowy!
  • 12 grudzień 2022 10:05

Wydział Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kraśniku zaprasza do udziału w konkursie „EKO-STROIK na Święta Bożego Narodzenia”.

Przedmiotem konkursu jest wykonanie Eko-stroika na Święta Bożego Narodzenia, którego technika wykonania jest dowolna, jednak Eko-stroik na Święta Bożego Narodzenia musi być wykonany z materiałów pochodzenia naturalnego (np. gałązek, igliwia, drewna, kory, szyszek, liści, suszonych kwiatów, ciasta piernikowego, masy solnej itd.).

Uwaga! Eko-Stroik na Święta Bożego Narodzenia nie może zawierać gotowych zestawów ani półproduktów do tworzenia ozdób choinkowych, styropianu, plastiku, szkła i elementów drukowanych.

Celem konkursu jest promocja zachowań ekologicznych, w szczególności wykorzystania materiałów naturalnych w działaniach artystycznych, a konkurs skierowany jest do rodzin z dziećmi, uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych z terenu powiatu kraśnickiego.

Prace należy zgłaszać osobiście do dnia 15 grudnia 2022 r. do Wydziału Rolnictwa i Ochrony Środowiska Starostwa Powiatowego w Kraśniku (pokój 211). Niezbędne informacje odnośnie konkursu można uzyskać pod numerem telefonu: 81 826 17 82 i 81  826 17 83.

Regulamin oraz karta zgłoszeniowa dostępne są w załączeniu.