Aktualności Kobiety idealne dla… siebie!
  • 14 luty 2023 09:55

Mieszkanki gminy Dzierzkowice mogą przekonać się jak ważna powinna być dla nich samoakceptacja, poznać zasady właściwego odżywiania się i pochwalić publicznie swoimi talentami. Taką propozycję ma dla nich miejscowy ośrodek kultury, który 5 marca organizuje obchody Dnia Kobiet wyłącznie w żeńskim towarzystwie.

Jedną z bohaterek spotkania będzie rodowita dzierzkowianka Marta Banaszek, łącząca karierę w biznesie, kreowanie mody i działalność społeczną, która pomaga innym kobietom poczuć się idealnymi dla samych siebie. To ona wymyśliła kampanię społeczną "Dobra dla Ciebie? Idealna dla siebie", której celem jest uświadamianie kobiet, że samoakceptacja i wiara w siebie nie są pustym sloganem.

Marta Banaszek prowadzi w Warszawie własną pracownię, w której spotyka się z kobietami z różnych branż, poszukującymi jakości i indywidualnego stylu. Tworzone przez nią projekty mają sprawiać, że kobiety staną się "idealne dla samych siebie" bez względu na wiek czy rozmiar ubrań.

W programie obchodów Dnia Kobiet jest również spotkanie z dietetyczką Martą Konop-Marciniak oraz mentorką Adrianną Zachorską i kilka innych atrakcji dla pań.

Pomysłodawcy spotkania zachęcają również same mieszkanki gminy Dzierzkowice, by pochwaliły się publicznie swoimi zdolnościami. Zorganizujemy Twoją wystawę czy pokaz rękodzieła albo degustację Twoich przysmaków - proponują organizatorzy obchodów z Gminnego Ośrodka Kultury w Dzierzkowicach.

Zgłoszenia, także od znajomych czy przyjaciół, można przekazywać do GOK, a szczegółowe informacje uzyskać telefonicznie pod numerem: 81 822 10 66.

Obchody Dnia Kobiet odbędą się w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Dzierzkowicach w pierwszą niedzielę marca o 16.00.