Aktualności Kino na… boisku
  • 04 lipiec 2022 10:33

Miłośnicy oglądania filmów na dużym ekranie z gminy Dzierzkowice nie muszą wyjeżdżać do kina. W tym tygodniu to kino przyjedzie do Dzierzkowic, oferując seans dla całych rodzin.

Pokaz w Letnim Kinie Plenerowym, które po raz pierwszy zawita do Dzierzkowic, odbędzie się w świąteczny czwartek 16 czerwca o 21.00 na boisku przy Zespole Placówek Oświatowych w Terpentynie.

Będzie to druga część kinowego przeboju "Był sobie pies". Głównym bohaterem jest Bailey, który bardzo potrzebuje towarzystwa ludzi, ale czasem musi się sporo nabiegać, żeby za nimi nadążyć. W drugiej części filmu psi przyjaciel ma pilnować CJ - wnuczkę Ethana. Dopóki dziewczynka jest mała wypełnienie zadania nie jest trudne. Kłopoty zaczynają się wtedy, gdy CJ dorasta i wyjeżdża z mamą do wielkiego miasta.

Organizatorzy czwartkowego pokazu zapewniają, że leżaków widzowie nie muszą szukać, ale kinomanom stawiają trzy zadania. W miarę możliwości trzeba zamówić pogodę, zabrać ze sobą dobry nastrój i przynieść popkorn lub inne przekąski.

Na seans "pod chmurką" zapraszają wójt i Gminny Ośrodek Kultury w Dzierzkowicach. Więcej na:http://ias24.eu