• 10 marzec 2021 11:12

Zima wydaje się być w odwrocie, ale w tym roku zdążyła dać się we znaki. Jednak, oprócz konieczności odśnieżania czy kłopotów komunikacyjnych, kończąca się pora roku ma także bardziej przyjemne oblicze. Mieszkańcy gminy Dzierzkowice, którzy zdążyli je zatrzymać w obiektywach swoich aparatów, mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym, organizowanym przez miejscowy ośrodek kultury.

Zdjęcia można przesyłać do najbliższego piątku 12 marca. W zabawie pod hasłem "Gmina Dzierzkowice w scenerii zimowej" mogą wziąć udział fotografowie amatorzy w różnym wieku. Każdy może zgłosić do trzech zdjęć, które powinny być wykonane na terenie gminy. Fotografie można przekazywać w wersji elektronicznej na adres: gok.dzierzkowice@op.pl lub papierowej, wydrukowane na papierze fotograficznym - do ośrodka kultury.

Nagrody zostaną przyznane oddzielnie dla dzieci i młodzieży oraz dorosłych autorów, a poza tym od 15 marca na profilu placówki na Facebook'u będzie się toczyć rywalizacja o nagrodę publiczności. Wygra ten zestaw fotografii, który zdobędzie największą liczbę polubień. Wyniki głosowania mają być ogłoszone 24 stycznia, a najciekawsze prace zostaną zaprezentowane na pokonkursowej wystawie. Pełny regulamin konkursu można pobrać z profilu GOK w Dzierzkowicach na Facebook'u, a dodatkowe informacje uzyskać telefonicznie pod numerem: 81 822 10 66. Więcej na:http://ias24.eu