• 05 październik 2018 00:00
Zespół Placówek Oświatowych w Terpentynie w gminie Dzierzkowice ma jedną z najlepszych w powiecie kraśnickim chłopięcych reprezentacji w sztafetowych biegach przełajowych. Podczas zawodów, które odbyły się przy Zespole Szkół nr 5 w Kraśniku, podopieczni Grzegorza Wisińskiego stanęli na trzecim stopniu podium.- To bardzo dobry wynik, bo w rywalizacji wzięło udział 13 ekip, złożonych z uczniów najstarszych klas podstawówek i gimnazjalistów. Zwycięzcy z Zespołu Szkół nr 2 w Kraśniku byli poza zasięgiem rywali, nieco bliżej było nam do wicemistrzów powiatu z Zespołu Szkół w Wilkołazie, ale trzecie miejsce i tak jest dla nas dużym sukcesem - cieszy się nauczyciel wychowania fizycznego w ZPO w Terpentynie Grzegorz Wisiński.

Wystawiona przez niego reprezentacja szkoła wystąpiła w składzie: Krystian Ciempiel, Piotr Zapalski, Marcel Kulpa, Jakub Gąsiorowski, Jakub Jakubczak, Jakub Iluk, Kacper Wójtowicz, Damian Bis oraz rezerwowi - Maciej Sobczak i Dominik Cielepała.

W dalszej fazie Igrzysk Młodzieży Szkolnej Powiat Kraśnicki na zawodach rejonowych będą reprezentować dwie najlepsze sztafety. Więcej na:http://ias24.eu