Aktualności Artystyczne podsumowanie sezonu
  • 21 czerwiec 2023 07:48

Przez 10 miesięcy wytrwale pracowali, a to czego się nauczyli pokażą na scenie. Młodzi mieszkańcy gminy Dzierzkowice, którzy uczęszczają na zajęcia artystyczne, po raz pierwszy podsumują sezon na imprezie plenerowej.

W niedzielę 25 czerwca od 17.00 na plenerowej scenie w Dzierzkowicach Rynku będą się prezentować dzieci, które rozwijają swoje artystyczne pasje nie tylko na zajęciach w Gminnym Ośrodku Kultury w Dzierzkowicach, a również w Przedszkolu Gminnym w Dzierzkowicach i Szkole Podstawowej w Wyżnicy.

Publiczność będzie oklaskiwać akrobatki prowadzone przez Darię Just, tancerki z którymi w kończącym się sezonie pracowała Agata Adamczyk, wokalistów i gitarzystów wywodzących się spod skrzydeł Dariusza Bochniaka oraz perkusistów od Grzegorza Michałowskiego.

Gościem imprezy będzie znany TikToker Sebastian Kowalczyk, który poprowadzi warsztaty taneczne, a na koniec jest planowany Festiwal Holi i Piana Party.

Niedzielna impreza będzie mieć formułę rodzinnego pikniku, dlatego organizatorzy zachęcają gości, by zabrali ze sobą koce i kosze z przekąskami.