• 19 listopad 2019 00:00
To co i jak jemy ma ogromny wpływ nie tylko na nasze zdrowie, ale i samopoczucie. Rozumieją to twórcy Akademii Zdrowia, którzy zapraszają do Dzierzkowic na wykład pasjonata zdrowego odżywiania i pozytywnego myślenia. Jerzy Robak-Sobolewski będzie bohaterem spotkania, które odbędzie się w czwartek 21 listopada o 10.00 w miejscowym ośrodku kultury.

Akademia Zdrowia to cykl wykładów, dostępnych dla każdego, których celem jest uświadomienie wpływu odżywiania na zachowanie energii, dobrego zdrowia i samopoczucia. - Osoby, które troszczą się o swój organizm i prawidłowo się odżywiają na ogół są zdrowsze, bez problemów utrzymają naturalną dla siebie wagę, sprawniej myślą i mają bardziej zrównoważone nastroje - przekonują twórcy akademii. Podczas czwartkowego spotkania będzie o tym mówić Jerzy Robak-Sobolewski, który jest nie tylko dietetykiem, ale również przedsiębiorcą, terapeutą uzależnień i wykładowcą przedmiotu "żywienie człowieka".

Udział w wykładzie jest bezpłatny, a prelekcji będą towarzyszyć słowa Artura Schopenhauera: "Zdrowie to nie wszystko, ale wszystko bez zdrowia jest niczym". Więcej na:http://ias24.eu